Marki

MPL Power Elektro sp. z o.o.

Global Leader Power

Marka Global Leader Power powstała w 2012 roku w odpowiedzi na potrzeby klientów w zakresie LED i automatyki. Powstała w oparciu o doświadczenie największego dostawcy zasilaczy i sterowników LED w Europie Środkowej. Obecnie produkty marki sprzedawane są niemal w całej Europie. Naszą dewizą jest transparentność zasad współpracy, dystrybucji i odpowiedzialnego kreowania wizerunku marki.

W ofercie: zasilacze LED, modułowe, akumulatory.

www

MPL Power Elektro sp. z o.o.

POS Power

Marka POS Power (Point-Of-Sale) to produkty skierowane do producentów reklamy, wykorzystywane głównie do oświetlenia dekoracyjnego. Produkty marki spełniają najbardziej wymagające normy. Portfolio marki jest stale aktualizowane o nowe kategorie.

W ofercie: zasilacze LED, wtykowe, desktop, modułowe, przeznaczone do systemów CCTV.

www

MPL Power Elektro sp. z o.o.

MW Power

MW Power to marka oferująca najwyższej jakości produkty z różnych dziedzin technologii, które zdobyły uznanie na rynku. Obecnie na rynku jest ponad 5 milionów urządzeń z logo MW Power. Produkowane urządzenia są najwyższej jakości, posiadają pełen zestaw certyfikatów, badań oraz są zgodne z normami ISO.

W ofercie: zasilacze impulsowe, kamery, alarmy, urządzenia fotowoltaiczne, turbiny wiatrowe, akumulatory AGM i żelowe.

www

MPL Power Elektro sp. z o.o.

Adler Power

Marka Adler powstała w 2016 roku i oferuje zasilacze stałonapięciowe. Wyróżniają się kompaktowymi rozmiarami, wąską obudową, wysoką jakością wykonania oraz bardzo dobrym stosunkiem jakości zasilacza do jego ceny. Świetnie nadają się do różnych projektów domowych i przemysłowych. Produkty firmy Adler powstają na Dalekim Wschodzie – w najlepszych fabrykach ODM i OEM.

W ofercie: zasilacze szczelne, modułowe, buforowe, systemy zasilania awaryjnego, akumulatory, systemy CCTV.

www

MPL Power Elektro sp. z o.o.

IPS

UPS IPS to systemy zasilania awaryjnego do 30 kVA (jedno- i trójfazowe). Urządzenia przeznaczone są do współpracy z systemami IT, sieciowymi, automatyką, monitoringiem, oświetleniem, maszynami, drukarkami itp. Dzięki zastosowaniu zasilacza UPS użytkownik może zachować spokój w przypadku krótkiej przerwy w dostawie prądu spowodowanej zanikiem zasilania, awarii lub przepalonego bezpiecznika w linii zasilającej.

W ofercie: UPS (systemy zasilania gwarantowanego – w tym przeznaczone do systemów monitoringu wizyjnego), akumulatory.

www

MPL Power Elektro sp. z o.o.

MW Lighting

Marka MW Lighting specjalizuje się w oświetleniu LED do użytku profesjonalnego. Głównym obszarem zastosowania produktów oświetleniowych LED marki MW Lighting jest rynek reklamowy i oświetleniowy. MW Lighting gwarantuje doskonałą jakość produktu. Oferujemy produkty z gwarancją do 5 lat. Produkty klasy ekonomicznej stanowią mniejszość w ofercie MW Lighting.

W ofercie: taśmy LED, moduły LED, profile LED, lampy LED, reflektory LED oraz akcesoria.

www

MPL Power Elektro sp. z o.o.

MW Green Power

MW Green Power to marka energii odnawialnej, stworzona przede wszystkim dla przemysłu, ale także dla klientów indywidualnych. Produkty MW Green Power są szeroko stosowane i cieszą się stałym zainteresowaniem. Tworzone są z wykorzystaniem najnowszych technologii produkcji krzemowych modułów fotowoltaicznych.

W ofercie: panele fotowoltaiczne, turbiny wiatrowe oraz akcesoria do tych urządzeń.

www