Marki

MPL Power Elektro sp. z o.o.

Global Leader Power

Marka Global Leader Power powstała w roku 2012 jako odpowiedź na potrzeby klientów z branży LED i automatyki. Została stworzona na podstawie doświadczeń największego dostawcy zasilaczy i driverów LED w Europie Środkowej. Obecnie produkty marki są oferowane w prawie całej Europie. Naszą dewizą jest przejrzystość zasad współpracy, dystrybucji oraz odpowiedzialne kreowanie wizerunku marki.

W ofercie: zasilacze LED, modułowe, akumulatory.

www

MPL Power Elektro sp. z o.o.

POS Power

Marka POS Power (Point-Of-Sale) to z założenia produkty dedykowane dla producentów reklam, stosowane głównie do dekoracyjnych podświetleń. Produkty marki spełniają najbardziej wymagające normy. Portfolio marki na bieżąco jest rozszerzane o nowe kategorie.

W ofercie: zasilacze LED, wtyczkowe, desktop, modułowe, dedykowane do systemów alarmowych i CCTV (telewizji przemysłowej).

www

MPL Power Elektro sp. z o.o.

MW Power

MW Power to marka posiadająca produkty najwyższej jakości, należące do różnej dziedziny techniki, które zdobyły sobie uznanie na rynku. Obecnie na rynku pracuje ponad 5 milionów urządzeń z logiem MW Power. Produkowane urządzenia są najwyższej jakości, posiadają komplet certyfikatów, badań i są zgodne z normami ISO.

W ofercie: zasilacze impulsowe, kamery, alarmy, fotowoltaika, turbiny wiatrowe, akumulatory AGM oraz żelowe.

www

MPL Power Elektro sp. z o.o.

Adler Power

Marka Adler powstała w 2016 roku oferując zasilacze stałonapięciowe. Cechują je kompaktowe wymiary, wąska obudowa, wysoka jakość wykonania oraz bardzo dobry stosunek jakości zasilacza do jego ceny. Doskonale nadają się do różnych projektów w gospodarstwie domowym, jak i w przemyśle. Produkty Adler są produkowane na Dalekim Wschodzie – w najlepszych fabrykach ODM i OEM.

W ofercie: zasilacze hermetyczne, modułowe, buforowe, systemy UPS, akumulatory, CCTV (telewizja przemysłowa).

www

MPL Power Elektro sp. z o.o.

IPS

UPS-y marki IPS to systemy zasilania gwarantowanego o mocy do 30 kVA (jedno i trój-fazowe). Urządzenia przeznaczone są do współpracy z systemami IT, sieci, automatyki, monitoringu, oświetlenia, maszyn, drukarek, itp. Dzięki zastosowaniu UPS’a użytkownik może być spokojny w przypadku krótkotrwałego braku zasilania spowodowanego zanikiem napięcia, usterką czy zadziałaniem bezpiecznika na linii zasilającej.

W ofercie: UPS (systemy zasilania gwarantowanego – w tym dedykowane systemom CCTV), akumulatory.

www

MPL Power Elektro sp. z o.o.

MW Lighting

Marka MW Lighting specjalizuje się w produktach oświetlenia LED do zastosowań profesjonalnych. Głównym obszarem zastosowań produktów oświetlenia LED marki MW Lighting jest reklama i dekoracja świetlna. MW Lighting zapewnia doskonałą jakość produktu. Oferujemy produkty wysokiej jakości, dające klientowi nawet do 5 lat gwarancji. Produkty linii ekonomicznej są mniejszością w ofercie MW Lighting.

W ofercie: taśmy LED, moduły LED, profile LED, oprawy LED, żarówki LED, naświetlacze LED i akcesoria.

www

MPL Power Elektro sp. z o.o.

MW Green Power

MW Green Power to marka działająca w zakresie odnawialnych źródeł energii, głównie dla przemysłu, ale również dla Klienta indywidualnego. Produkty MW Green Power znajdują szerokie zastosowanie oraz cieszą się nieustającym zainteresowaniem. Powstają przy wykorzystaniu najnowszych technologii do produkcji krzemowych modułów fotowoltaicznych.

W ofercie: panele fotowoltaiczne, turbiny wiatrowe oraz osprzęt do tych urządzeń.

www